Absolventiem

Notikumi

02.07.2020.
Piesakies studijām!

Nāc un radi savu inovāciju!

 

Lai pieteiktos studijām, aizpildi elektroniski pieteikuma anketu ŠEIT!

 

Multimediji

Foto

Absolventu asociācija

Mēs lepojamies ar savas programmas absolventu asociācijas darbu – dažādiem pasākumiem, kuri palīdz uzturēt un veidot savstarpējos kontaktus. Programmas absolventiem ir pieejami RTU sporta bāžu, kolektīvu un interešu klubu piedāvājumi par īpaši izdevīgiem nosacījumiem. Absolventu tīkls - tie ir padomi, kontakti, sadarbības vai darba piedāvājumi, kopīgi projekti un arīdzan atpūta - boulings, vīna degustācijas vai kultūras pasākumi.

Lai saglabātu šo saikni ar RTU, aicinām reģistrēties RTU absolventu digitālajā platformā RTUconnect. Tajā vienmēr būs jaunākās RTU aktualitātes, Tavs kontaktu tīkls, pasākumi, kuros vari piedalīties, mentorings, u.c. iespējas.

Reģistrējoties absolventu platformā, kļūsti arī par RTU Absolventu asociācijas biedru, kas sniedz Tev papildu priekšrocības un dažādas iespējas.

RTU Absolventu asociācija tika dibināta 2012. gadā un tā vienkopus pulcē RTU absolventu saimi. Vairāki šīs studiju programmas absolventi ir aktīvi tās biedri un ieņem vietu RTU Absolventu asociācijas valdē.

Tālāizglītība un doktorantūra

Mūsu programmas absolventiem ir iespēja turpināt studijas doktorantūras programmās Latvijā un ārpus tās robežām, kā arī, izmantot Rīgas Tehniskās universitātes Tālākizglītības nodaļas sniegtās iespējas zināšanu papildināšanai.  Lai uzzinātu vairāk par doktorantūras programmām, lūdzam vērsties RTU doktorantu studiju daļā ...

Karjeras atbalsts

Mūsu studiju programmas sniegtās zināšanas un prasmes palīdz absolventiem veiksmīgi virzīt un attīstīt karjeru Latvijā un ārvalstīs –  to apstiprina arīdzan augstais nodarbinātības rādītājs starp bijušajiem studentiem...