Par mums

Notikumi

02.07.2020.
Piesakies studijām!

Nāc un radi savu inovāciju!

 

Lai pieteiktos studijām, aizpildi elektroniski pieteikuma anketu ŠEIT!

 

Multimediji

Foto

Par mums

Jau vairāk kā 15 gadus Rīgas Tehniskā universitāte sadarbībā ar Norvēģijas Dienvidaustrumu univeristāti īsteno Latvijas – Norvēgijas maģistra profesionālo studiju programmu "Inovācijas un uzņēmējdarbība”.

2003. gada rudenī uzsāktās programmas mērķauditorija ir profesionāļi ar darba pieredzi vadītāja, projektu vadītāja, menedžera un citos amatos individuālajā uzņēmējdarbībā vai valsts iestādēs.

2019. gadā pasaules labāko biznesa skolu maģistra studiju reitingā "Eduniversal Best Masters Ranking" IEVF maģistra programma "Inovācijas un uzņēmējdarbība" novērtēta kā labākā Austrumeiropā inovāciju un projektu vadīšanas jomā.

Studiju programmas uzmanības centrā ir nodrošināt mūsdienu mainīgā tirgus vajadzībām atbilstošu izglītību uzņēmējdarbības vadībā, kuru realizē augsti kvalificēti profesionāļi no biznesa vides. Studiju noslēgumā tiek rakstīts un aizstāvēts maģistra darbs, kas ir teorētisks un praktisks pētījums uzņēmuma biznesa problēmu risināšanai.

Šobrīd varam lepoties ar vairāk nekā 300 absolventiem, programma ir atpazīstama Latvijas izglītības tirgū. Mūsu absolventi veido savus uzņēmumus, veiksmīgi attīsta karjeru gan privātajā, gan arī valsts sektorā. Daudzi no absolventiem izmanto maģistra darba izstrādes laikā iegūto pieredzi, veidojot jaunus produktus vai pakalpojumus savā uzņēmumā un uzsākot uzņēmējdarbību.


Studiju ilgums ir 2 gadi.

Mūsu komanda

Katrs students ir pelnījis personīgu attieksmi un kvalitatīvu servisu...

Studiju programmas partneri

Norvēģijas Dienvidaustrumu univeristāte Norvēģijas Dienvidaustrumu universitātei ir astoņas filiāles ar apmēram 18 000 studentiem...