Par mums

Notikumi

06.06.2019.
Atvērto durvju diena – absolventu iedvesmas stāsti «MILZU!» un «Trakais rotors»!

Š.g. 6. jūnijā notika Latvijas-Norvēģijas maģistra profesionālo studiju programmas «Inovācijas un uzņēmējdarbība» Atvērto durvju diena. Atšķirībā no ierastajiem Atvērto durvju pasākumiem, kuri parasti notiek augstskolā, šoreiz tikāmies ar šīs studiju programmas absolventiem biznesa vidē - zīmola «MILZU!» birojā Rīgā.

Multimediji

Foto

Studiju vide

Studijas notiek Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) auditorijās – Rīgā, Kalnciema ielā 6.

Inovāciju un uzņēmējdarbības MBA programmas studentiem pieejama modernā RTU studiju vide ORTUS, kas sniedz iespēju ne tikai sekot līdzi saviem novērtējumiem, ērti piekļūt lekciju materiāliem, nodot vai saņemt dažādus zināšanu pārbaudījumu darbus studiju procesā, bet arī virtuāli un bez maksas apmeklēt pasaulē atzītas zinātniskās datubāzes ar iespēju piekļūt materiāliem, lai radītu izcilu studiju vai maģistra darbu.

Studiju programmas partneri

Norvēģijas Dienvidaustrumu univeristāte Norvēģijas Dienvidaustrumu universitātei ir astoņas filiāles ar apmēram 18 000 studentiem...

Studiju maksa

Studiju maksa Studiju maksa MBA programmā ir EUR 2700 gadā...