Absolventiem

Notikumi

06.06.2019.
Atvērto durvju diena – absolventu iedvesmas stāsti «MILZU!» un «Trakais rotors»!

Š.g. 6. jūnijā notika Latvijas-Norvēģijas maģistra profesionālo studiju programmas «Inovācijas un uzņēmējdarbība» Atvērto durvju diena. Atšķirībā no ierastajiem Atvērto durvju pasākumiem, kuri parasti notiek augstskolā, šoreiz tikāmies ar šīs studiju programmas absolventiem biznesa vidē - zīmola «MILZU!» birojā Rīgā.

Multimediji

Foto

Absolventiem

Studiju laiks sniedz ne vien jaunas zināšanas un prasmes, bet vērtīgus kontaktus un idejas. Tāpēc gan mācību procesā, gan arī pēc tā mēs rūpējamies, lai inovatoriem būtu iemesls satikties un sadarboties. Absolventi iesaistās mācību programmas īstenošanā kā vieslektori, darba devēji, mentori un veicinot dažādu projektu īstenošanu.

Lai sekotu līdzi un pirmais uzzinātu par RTU un nozares jaunumiem, kā arī par dažādām iesaistes iespējām, aicinām sekot līdzi RTU MBA "Inovācijas un uzņēmējdarbība" Facebook lapai un slēgtajai grupai.

Tālāizglītība un doktorantūra

Mūsu programmas absolventiem ir iespēja turpināt studijas doktorantūras programmās Latvijā un ārpus tās robežām, kā arī, izmantot Rīgas Tehniskās universitātes Tālākizglītības nodaļas sniegtās iespējas zināšanu papildināšanai.  Lai uzzinātu vairāk par doktorantūras programmām, lūdzam vērsties RTU doktorantu studiju daļā ...

Absolventu asociācija

Mēs lepojamies ar savas programmas absolventu asociācijas darbu – dažādiem pasākumiem, kuri palīdz uzturēt un veidot savstarpējos kontaktus...