Biznesa partneriem

Notikumi

11.06.2020.
Atvērto durvju diena

MBA studiju programmas “Inovācijas un uzņēmējdarbība” atvērto durvju dienas kopā ar RTU MBA absolventiem:

 

-brokastu pārslu «Milzu!» dibinātāju un īpašnieku Enno Enci,
-SIA «Rotons» dibinātāju un direktoru Armandu Mucenieku,
-«Buildit» partneri un izpilddirektoru Matīsu Neimani,
-«MM Studija» dibinātāju un valdes locekli Māri Milleru,
-biedrības «Zinis» dibinātāju Vitu Brakovsku,
-«Vides risinājumu institūta» izpilddirektori Inesi Suiju – Markovu.

 

Kad? 11.jūnijā 18:00
Kur? Pirmo reizi studiju programmas vēsturē virtuālajā vidē (Zoom un Facebook)!

 

Uzzini par studiju procesu, uzņemšanas nosacījumiem, uzdod Tevi interesējošos jautājumus absolventiem!

Multimediji

Foto

Biznesa laboratorija

RTU Biznesa laboratorijā studenti veic savu vai industrijas, biznesa partneru pasūtītu ideju komercializācijas pārbaudi un izveido sākotnējo produkta vai pakalpojuma modeli.

Sadarbojoties ar mentoriem, ideju autori saņem nepieciešamās konsultācijas gan no RTU zinātniekiem, gan no mācībspēkiem. Darbs pie vienas idejas noris 4-6 mēnešu garumā, šajā laikā tiek noskaidrots komercializācijas potenciāls, kā arī, tiek veidotas starpdisciplināras sadarbības grupas, kuras nereti savu darbu turpina.

Biznesa laboratorijā studenti apgūst prasmes strādāt komandā un piedalās tirgum nepieciešama rezultāta radīšanā, uzņēmēji un zinātnieki izzina viens otra vajadzības un iespējas, kā arī, izmanto iespēju komerciāli novērtēt savas idejas, kas radušās darba gaitā.

RTU kā Biznesa laboratorijas izveidotāja ar plašajiem zinātnieku, mācībspēku un administratīvi tehniskajiem resursiem nodrošina iedvesmojošu gaisotni, radošu risinājumu rašanos, attīstot sevi kā trešās paaudzes universitāti, kurā tiekas zinātniskā jaunrade, uzņēmīgi jauni prāti un uz globāliem izaicinājumiem orientēta komerciālā vide.   Visērtākajai saziņai RTU Biznesa laboratoriju, lūdzu rakstiet e-pastu.

Mēs - jūsu uzņēmumam

Piedāvājam sadarboties ar Inovāciju un uzņēmējdarbības programmas studentiem jūsu uzņēmuma darbības analīzei, attīstības iespēju meklējumiem, piemēram, grupas darbu uzdevumu veikšanā dažādos studiju priekšmetos vai maģistra darba pētīšanai...

Apmācības uzņēmējiem

Piedāvājam semināru, ideju sesiju un atsevišķu kursu vai tēmu apmācību piedāvājumu arī uzņēmējiem,  taču kamēr  piedāvājumi un aktuālākā informācija tiek atjaunota, aicinām iepazīties ar RTU Tālākizglītības centra piedāvātajiem kursiem...