Multimediji

Foto

Atvērto durvju diena – absolventu iedvesmas stāsti «MILZU!» un «Trakais rotors»!

Š.g. 6. jūnijā notika Latvijas-Norvēģijas maģistra profesionālo studiju programmas «Inovācijas un uzņēmējdarbība» Atvērto durvju diena. Atšķirībā no ierastajiem Atvērto durvju pasākumiem, kuri parasti notiek augstskolā, šoreiz tikāmies ar šīs studiju programmas absolventiem biznesa vidē - zīmola «MILZU!» birojā Rīgā.

Pašmāju atraktīvo zīmolu «MILZU!» ir izveidojis un vada viens no «Inovāciju un uzņēmējdarbības» studiju programmas absolventiem Enno Ence. Enno dalījās ar stāstu par biznesa idejas rašanos un īstenošanu, par nebaidīšanos no globālajiem grandiem «Kellog’s» un «Nestle», kā arī par zīmola attīstību. Par eksporta nozīmi augsti konkurējošajā tirgū un «MILZU!» jaunu produktu izstrādi stāstīja vēl viena studiju programmas absolvente, uzņēmuma attīstības vadītāja – Evita Štrausa.

Atšķirīgu uzņēmējdarbības stāstu klātesošajiem prezentēja vēl viens studiju programmas absolvents Roberts Brīvlauks, kura studiju kursā radītais izklaides bumbas prototips pārvērties par biznesu «Trakā rotora» veidā ripošanai no kalna un arī pa ūdeni.

Stāsti un pieredzes ir dažādas, bet tajos ir arī kas kopīgs - labākās inovatīvās idejas rodas un realizējas tieši RTU MBA studiju programmas «Inovācijas un uzņēmējdarbība» ietvaros! Nāc un radi savu inovāciju arī Tu.

 

MBA programma ir labi pazīstama Latvijas izglītības tirgū, jo 15 darbības gadu laikā to absolvējuši vairāk nekā 320 absolventu, kuri izveidojuši savus uzņēmumus, veiksmīgi attīstot karjeru privātajā sektorā, vai arī programmā gūtās uzņēmējdarbības vadības iemaņas izmanto, strādājot valsts sektorā. Dažu programmas absolventu un pasniedzēju viedokļi pieejami arī studiju programmas Youtube kanālā.