Notikumu kalendārs

Jūlijs 2020

02.07.: Piesakies studijām!

Multimediji

Foto

Piesakies studijām!

Nāc un radi savu inovāciju!

 

Lai pieteiktos studijām, aizpildi elektroniski pieteikuma anketu ŠEIT!

 

MBA programma darbojas pēc moduļu principa, kas ļauj ērti savienot profesionālos izaicinājumus ar studijām. Studiju programma ir akreditēta, tādējādi pieejami valsts garantētie studiju kredīti. Šī studiju programma ir īpaša ar to, ka studenti gūst ne tikai teorētiskās uzņēmējdarbības vadības zināšanas, bet kopā ar studiju biedriem, starpdisciplināri sadarbojoties, jau studiju laikā veido savus inovatīvos produktus. Programmas studentiem ir arī unikāla iespēja izmantot RTU Dizaina fabrikas pakalpojumus, kas nodrošina projektēšanas un prototipēšanas iespējas.

Programmas mērķis ir nodrošināt mūsdienu mainīgā tirgus vajadzībām atbilstošu izglītību uzņēmējdarbības vadībā, un to realizē augsti kvalificēti profesionāļi no Latvijas un Norvēģijas biznesa vides. Studiju noslēgumā studenti raksta un aizstāv maģistra darbu, kas ir vienlaikus teorētisks un arī praktisks pētījums uzņēmuma biznesa problēmu risināšanai.

MBA programma ir labi pazīstama Latvijas izglītības tirgū, jo 15 darbības gadu laikā to absolvējuši vairāk nekā 320 absolventu, kuri izveidojuši savus uzņēmumus, veiksmīgi attīstot karjeru privātajā sektorā, vai arī programmā gūtās uzņēmējdarbības vadības iemaņas izmanto, strādājot valsts sektorā. Dažu programmas absolventu un pasniedzēju viedokļi pieejami programmas Youtube kanālā.

Programmu «Inovācijas un uzņēmējdarbība» sadarbībā ar Norvēģijas Dienvidaustrumu universitātes koledžu uzsāka 2003. gada rudenī. Tās mērķauditorija ir profesionāļi ar darba pieredzi vadītāja, projektu vadītāja, menedžera un citos amatos individuālajā uzņēmējdarbībā vai valsts iestādēs. Šīs programmas absolventi saņem ne tikai RTU profesionālā maģistra grāda diplomu un kvalifikāciju, bet arī Norvēģijas partneraugstskolas izdotu sertifikātu.

Inovāciju un uzņēmējdarbības MBA studijas nozīmē aizraujošas lekcijas un seminārus, grupu darbu, dalību reālos biznesa uzdevumu projektos, kā arī maģistra darba izstrādi un aizstāvēšanu studiju noslēgumā. Tas viss norit 2 gadu garumā. Studiju programma izveidota balstoties uz Norvēģijas, ASV un Latvijas pieredzi biznesa izglītībā.

Pieteikties studijām iespējams aizpildot pieteikuma anketu. Galvenās prasības studiju sākšanai ir augstākā izglītība, vismaz 2 - 3 gadu darba pieredze un angļu valodas zināšanas.

Papildus informācija par šo studiju programmu pieejama šeit.