Notikumu kalendārs

Jūlijs 2020

02.07.: Piesakies studijām!

Multimediji

Foto

Atvērto durvju diena

MBA studiju programmas “Inovācijas un uzņēmējdarbība” atvērto durvju dienas kopā ar RTU MBA absolventiem:

 

-brokastu pārslu «Milzu!» dibinātāju un īpašnieku Enno Enci,
-SIA «Rotons» dibinātāju un direktoru Armandu Mucenieku,
-«Buildit» partneri un izpilddirektoru Matīsu Neimani,
-«MM Studija» dibinātāju un valdes locekli Māri Milleru,
-biedrības «Zinis» dibinātāju Vitu Brakovsku,
-«Vides risinājumu institūta» izpilddirektori Inesi Suiju – Markovu.

 

Kad? 11.jūnijā 18:00
Kur? Pirmo reizi studiju programmas vēsturē virtuālajā vidē (Zoom un Facebook)!

 

Uzzini par studiju procesu, uzņemšanas nosacījumiem, uzdod Tevi interesējošos jautājumus absolventiem!

MBA programma ir labi pazīstama Latvijas izglītības tirgū, jo 15 darbības gadu laikā to absolvējuši vairāk nekā 320 absolventu, kuri izveidojuši savus uzņēmumus, veiksmīgi attīstot karjeru privātajā sektorā, vai arī programmā gūtās uzņēmējdarbības vadības iemaņas izmanto, strādājot valsts sektorā. Dažu programmas absolventu un pasniedzēju viedokļi pieejami arī studiju programmas Youtube kanālā.

Jāatzīmē, ka RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF) un RTU Rīgas Biznesa skola jau ceturto gadu pēc kārtas "Eduniversal" pasaules labāko biznesa skolu reitingā iekļauta četru palmu līgā, savukārt IEVF maģistra programma "Inovācijas un uzņēmējdarbība" novērtēta kā labākā Austrumeiropā

 

 

ĪSI par 2019.gada Atvērto durvju dienu:

Pašmāju atraktīvo zīmolu «MILZU!» ir izveidojis un vada viens no «Inovāciju un uzņēmējdarbības» studiju programmas absolventiem Enno Ence. Enno dalījās ar stāstu par biznesa idejas rašanos un īstenošanu, par nebaidīšanos no globālajiem grandiem «Kellog’s» un «Nestle», kā arī par zīmola attīstību. Par eksporta nozīmi augsti konkurējošajā tirgū un «MILZU!» jaunu produktu izstrādi stāstīja vēl viena studiju programmas absolvente, uzņēmuma attīstības vadītāja – Evita Štrausa.

Atšķirīgu uzņēmējdarbības stāstu klātesošajiem prezentēja vēl viens studiju programmas absolvents Roberts Brīvlauks, kura studiju kursā radītais izklaides bumbas prototips pārvērties par biznesu «Trakā rotora» veidā ripošanai no kalna un arī pa ūdeni.

Stāsti un pieredzes ir dažādas, bet tajos ir arī kas kopīgs - labākās inovatīvās idejas rodas un realizējas tieši RTU MBA studiju programmas «Inovācijas un uzņēmējdarbība» ietvaros! Nāc un radi savu inovāciju arī Tu.