Par mums

Notikumi

02.07.2020.
Piesakies studijām!

Nāc un radi savu inovāciju!

 

Lai pieteiktos studijām, aizpildi elektroniski pieteikuma anketu ŠEIT!

 

Multimediji

Foto

Studiju programmas partneri

Norvēģijas Dienvidaustrumu univeristāte

Norvēģijas Dienvidaustrumu universitātei ir astoņas filiāles ar apmēram 18 000 studentiem. Mūsu sadarbības partneris ir Konsbergas nodaļas Biznesa administrācijas un politikas zinātnes fakultāte.

 

 

RTU Dizaina fabrika

Produkta attīstīšanas un prototipēšanas pakalpojumi tiek nodrošināti sadarbībā ar RTU Dizaina fabriku, kas ir inovāciju un uzņēmējdarbības platforma ar vislabāk aprīkoto prototipēšanas darbnīcu Baltijas valstīs, augsti kvalificētu ekspertu komandu un zinātnisko atbalstu uzņēmējiem, vadītājiem un studentiem, lai radītu inovāciju idejas, augstas pievienotās vērtības produktus un inženiertehniskus risinājumus.

    

Mūsu komanda

Katrs students ir pelnījis personīgu attieksmi un kvalitatīvu servisu...

Akreditācija

Maģistra profesionālo studiju programma "Inovācijas un uzņēmējdarbība" ir akreditēta LR Izglītības un Zinātnes ministrijā.  Pasaules labāko biznesa skolu maģistra studiju reitingā "Eduniversal Best Masters Ranking 2019" Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) iekļauta četru palmu līgā, kas apzīmē īpaši augstu akadēmisko līmeni, izcilu kvalitāti un spēcīgu starptautisko ietekmi biznesa un vadības izglītībā, bet IEVF maģistra programma "Inovācijas un uzņēmējdarbība" novērtēta kā labākā Austrumeiropā...