Studiju programma

Notikumi

06.06.2019.
Atvērto durvju diena – absolventu iedvesmas stāsti «MILZU!» un «Trakais rotors»!

Š.g. 6. jūnijā notika Latvijas-Norvēģijas maģistra profesionālo studiju programmas «Inovācijas un uzņēmējdarbība» Atvērto durvju diena. Atšķirībā no ierastajiem Atvērto durvju pasākumiem, kuri parasti notiek augstskolā, šoreiz tikāmies ar šīs studiju programmas absolventiem biznesa vidē - zīmola «MILZU!» birojā Rīgā.

Multimediji

Foto

Ervīns Butkevičs

MBA, vieslektors

Mārketinga praktiķis ar 25 gadu pieredzi, kas pilnveidojis savas prasmes un zināšanas vadot pārdošanas darbu farmācijas, būvniecības, mēdiju nozarēs.

2006.gadā bijis konkursa "Pārdošanas Tīģeris" finālists. Daudzus gadus strādājis arī sabiedrisko attiecību jomā, jo prasme saprasties un kontaktēties ar cilvēkiem ir viena  no raksturīgākajām Ervīna Butkēviča īpašībām.

Ervīns Butkēvičs regulāri strādā starptautisko projektu vadības biznesā, piemēram, būvniecības nozarē Norvēģijā.
Sadarbībā ar Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameru piedalījies un vadījis vienu no veiksmīgākajiem pieaugušo izglītības projektiem PRODUKTIVITĀTE.LV 
Papildus akadēmiskajam un administratīvajam darbam vada pārdošanas, marketinga, prezentāciju seminārus  Komercizglītības Centrā.Izmantojot teorētiskās un praktiskās zināšanas 2009. gadā izveidojis un veiksmīgi attīsta e-komercijas uzņēmumu www.pearls4us.com.

 

Moto:
Viss notiek uz labu!

Brīvajā laikā:
Makšķerēšana, ģitārspēle.

Jūs būtu pārsteigti uzzinot, ka es joprojām fotografēju uz melnbaltajām filmiņām un plānoju arī turpmāk to darīt.

Studiju kurss: Tehnoloģiju un jaunu produktu mārketings.

 

Studiju ceļojums

Studiju procesa sastāvdaļa ir ceļojums uz kādu no Eiropas valstīm...

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāds ir studiju ilgums? MBA studijas ilgst divus gadus jeb četrus semestrus, ja iepriekš iegūts akadēmiskā bakalaura grāds, tad papildus pusgads jāvelta profesionālās kvalifikācijas darba izstrādei...