Studiju programma

Notikumi

06.06.2019.
Atvērto durvju diena – absolventu iedvesmas stāsti «MILZU!» un «Trakais rotors»!

Š.g. 6. jūnijā notika Latvijas-Norvēģijas maģistra profesionālo studiju programmas «Inovācijas un uzņēmējdarbība» Atvērto durvju diena. Atšķirībā no ierastajiem Atvērto durvju pasākumiem, kuri parasti notiek augstskolā, šoreiz tikāmies ar šīs studiju programmas absolventiem biznesa vidē - zīmola «MILZU!» birojā Rīgā.

Multimediji

Foto

Modris Ozoliņš

Inženieris – ekonomists, MBA, RTU docents

Starptautisko programmu nodaļas direktors un MBA studiju programmas „Inovācijas un uzņēmējdarbība” direktors.


Savu karjeru 1985.gadā sācis Rīgas Tehniskajā universitātē, kur viņš joprojām realizē savu radošo potenciālu.
M. Ozoliņš aktīvi īsteno starptautisko sadarbību starp augstskolām, kā arī starp akadēmiju, sabiedrisko un biznesa sektoru. Ir bijis iesaistīts daudzos starptautiskos projektos starp Eiropas, Amerikas un Āzijas universitātēm. Ieguvis MBA grādu pirmajā ASV īstenotajā MBA programmā Latvijā – RTU Rīgas Biznesa institūtā (RBI), vēlāk kļūstot par tā direktoru, sekmīgi īstenojot RBI pāreju no ārvalstu subsidētas institūcijas par pašfinansējošu.
Viens no Latvijas – Norvēģijas MBA programmas „Inovācijas un uzņēmējdarbība” dibināšanas iniciatoriem, programmas vadītājs kopš 2003. gada.
Aktīvi piedalās menedžmenta kā zinātnes un profesijas popularizēšanā, kā arī menedžmenta izglītības veicināšanā. Ir viens no Baltijas Menedžmenta asociācijas dibinātājiem, asociācijas valdes loceklis kopš 2002. gada. Pirmais Latvijas pārstāvis Centrālās un Austrumeiropas menedžmenta asociācijā CEEMAN, desmit gadus bijis asociācijas valdes loceklis.
Papildus akadēmiskajam un administratīvajam darbam universitātē vada seminārus, sniedz konsultācijas, kā arī īsteno privātās uzņēmējdarbības aktivitātes.

 

Moto:
Biznesa izglītības īstenošana arī ir bizness!

Brīvajā laikā:
Rudenī – sēņošana, ziemā – slēpošana, visu gadu – ceļošana.

Jūs būtu pārsteigti uzzinot, ka man patīk tas, kas lielai daļai cilvēku parasti nepatīk - skatīties reklāmas.

Studiju kurss: Tehnoloģiju un jaunu produktu mārketings.

Blogs/ web profils:

https://www.facebook.com/modris.ozolins.5
http://lv.linkedin.com/pub/modris-ozolins/12/905/518

 

Studiju process

Inovāciju un uzņēmējdarbības MBA studijas nozīmē aizraujošas lekcijas un seminārus, grupu darbu, dalību reālos biznesa uzdevumu projektos, kā arī maģistra darba izstrādi un aizstāvēšanu studiju noslēgumā...

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāds ir studiju ilgums? MBA studijas ilgst divus gadus jeb četrus semestrus, ja iepriekš iegūts akadēmiskā bakalaura grāds, tad papildus pusgads jāvelta profesionālās kvalifikācijas darba izstrādei...