Studiju programma

Notikumi

06.06.2019.
Atvērto durvju diena – absolventu iedvesmas stāsti «MILZU!» un «Trakais rotors»!

Š.g. 6. jūnijā notika Latvijas-Norvēģijas maģistra profesionālo studiju programmas «Inovācijas un uzņēmējdarbība» Atvērto durvju diena. Atšķirībā no ierastajiem Atvērto durvju pasākumiem, kuri parasti notiek augstskolā, šoreiz tikāmies ar šīs studiju programmas absolventiem biznesa vidē - zīmola «MILZU!» birojā Rīgā.

Multimediji

Foto

Uldis Cimdiņš

Inženieris-ekonomists, MBA, vieslektors

Uldis Cimdiņš ir Latvijā pazīstams inovāciju uzņēmējs, lektors, konsultants un jauno biznesa projektu mentors. Viņšveiksmīgi apvieno aktivitātes SIA Ūbeļu īpašumi valdes locekļa amatā un ir Ave Trans Group, biznesa attīstības konsultants.

Inovatīvas uzņēmējdarbības un tehnoloģiju attīstības jomā aktīvi strādā jau kopš 2004.gada. Ikdienā sniedz konsultācijas  ideju komercializācijas procesiem , veic inovāciju menedžmenta auditu, jaunu biznesa iespēju analīzi, izstrādā un vērtē biznesa plānus.

Kopš 2007.g. Uldis Cimdiņš ir mentors un biznesa plānu vērtētājs LIAA organizētajā konkursā „Ideju kauss”, kas domāts jaunu biznesa ideju pieteikumiem. Viņš ir viens no tiem, kas palīdz jauno ideju autoriem izstrādāt veiksmīga biznesa modeļus un realizēt komercializācijas plānus.

Ieguvis diplomēta inženiera grādu Rīgas Tehniskajā universitātē un Maģistra grādu ekonomikā Latvijas Universitātē. Pabeidzis doktorantūras programmu RTU.

Moto

Katrs pats ir savas laimes kalējs!

Brīvajā laikā:

Labprāt spēlē tenisu un galda tenisu, kā arī pavada laiku kuplajā ģimenes lokā.

Jūs būtu pārsteigti uzzinot, ka man ir 4 bērni, 3 suņi un 3 kaķi.

Studiju kurss: Inovāciju tehnoloģijas

UZŅEMŠANA

Lai pieteiktos studijām, aizpildi elektroniski pieteikuma anketu ŠEIT !  Prasības, uzsākot studiju programmas apguvi: 1) profesionālais bakalaura grāds un/vai 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība, un vismaz 2 gadu uzņēmēja pieredze vai pieredze vadošā amatā; 2) akadēmiskais bakalaura grāds sociālo zinātņu jomā vai tam pielīdzināma izglītība, un vismaz 3 gadu uzņēmēja pieredze vai menedžmenta darba pieredze...

Studiju ceļojums

Studiju procesa sastāvdaļa ir ceļojums uz kādu no Eiropas valstīm...