Studiju programma

Notikumi

02.07.2020.
Piesakies studijām!

Nāc un radi savu inovāciju!

Pieteikšanās ir atvērta. Lai pieteiktos studijām, aizpildi elektroniski pieteikuma anketu ŠEIT!

 

Multimediji

Foto

Uldis Cimdiņš

Inženieris-ekonomists, MBA, vieslektors

Uldis Cimdiņš ir Latvijā pazīstams inovāciju uzņēmējs, lektors, konsultants un jauno biznesa projektu mentors. Viņšveiksmīgi apvieno aktivitātes SIA Ūbeļu īpašumi valdes locekļa amatā un ir Ave Trans Group, biznesa attīstības konsultants.

Inovatīvas uzņēmējdarbības un tehnoloģiju attīstības jomā aktīvi strādā jau kopš 2004.gada. Ikdienā sniedz konsultācijas  ideju komercializācijas procesiem , veic inovāciju menedžmenta auditu, jaunu biznesa iespēju analīzi, izstrādā un vērtē biznesa plānus.

Kopš 2007.g. Uldis Cimdiņš ir mentors un biznesa plānu vērtētājs LIAA organizētajā konkursā „Ideju kauss”, kas domāts jaunu biznesa ideju pieteikumiem. Viņš ir viens no tiem, kas palīdz jauno ideju autoriem izstrādāt veiksmīga biznesa modeļus un realizēt komercializācijas plānus.

Ieguvis diplomēta inženiera grādu Rīgas Tehniskajā universitātē un Maģistra grādu ekonomikā Latvijas Universitātē. Pabeidzis doktorantūras programmu RTU.

Moto

Katrs pats ir savas laimes kalējs!

Brīvajā laikā:

Labprāt spēlē tenisu un galda tenisu, kā arī pavada laiku kuplajā ģimenes lokā.

Jūs būtu pārsteigti uzzinot, ka man ir 4 bērni, 3 suņi un 3 kaķi.

Studiju kurss: Inovāciju tehnoloģijas

Maģistra darbs

Maģistra darba izstrāde ir studiju procesa noslēguma pārbaudījums.Inovāciju un uzņēmējdarbības MBA programmas studenti maģistra darbos pēta un analizē aktuālas problēmas, kuras ir iespējams risināt ar inovāciju palīdzību: jaunu produktu vai pakalpojumu ieviešana, procesu optimizācija uzņēmumos un citas...

Studiju ceļojums

Studiju procesa sastāvdaļa ir ceļojums uz kādu no Eiropas valstīm...