Studiju programma

Notikumi

06.06.2019.
Atvērto durvju diena – absolventu iedvesmas stāsti «MILZU!» un «Trakais rotors»!

Š.g. 6. jūnijā notika Latvijas-Norvēģijas maģistra profesionālo studiju programmas «Inovācijas un uzņēmējdarbība» Atvērto durvju diena. Atšķirībā no ierastajiem Atvērto durvju pasākumiem, kuri parasti notiek augstskolā, šoreiz tikāmies ar šīs studiju programmas absolventiem biznesa vidē - zīmola «MILZU!» birojā Rīgā.

Multimediji

Foto

Uzņēmējdarbība un plānošana

(3. semestris)

Kursa pamatā ir uzņēmumu iespēja attīstīt jaunas idejas, kā arī jaunievedumus darba organizācijā un jaunu piegādātāju un patērētāju attiecību veidošanā. Tas prasa nepieciešamību uzņemties noteiktu risku, novērtēt un sabalansēt projekta riska pakāpi ar gaidāmo rezultātu. Dažādu projektu un ideju ekonomiskā novērtēšana, kā arī finanšu un cita veida resursu nodrošinājums ir apskatīts šajā studiju kursā. Kursa rezultātā studenti izstrādā savu biznesa plānu.

Lektori: Kjell Gunnar Hoff, Māris Millers

Vairāk informācijas: https://info.rtu.lv/rtupub/disc2/o.15539

Studiju ceļojums

Studiju procesa sastāvdaļa ir ceļojums uz kādu no Eiropas valstīm...

UZŅEMŠANA

Lai pieteiktos studijām, aizpildi elektroniski pieteikuma anketu ŠEIT !  Prasības, uzsākot studiju programmas apguvi: 1) profesionālais bakalaura grāds un/vai 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība, un vismaz 2 gadu uzņēmēja pieredze vai pieredze vadošā amatā; 2) akadēmiskais bakalaura grāds sociālo zinātņu jomā vai tam pielīdzināma izglītība, un vismaz 3 gadu uzņēmēja pieredze vai menedžmenta darba pieredze...